Kula

Manisa jandarmasından trafik kazası mağdurlarına ziyaret

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kula ilçesinde dünya trafik kazası mağdurları günü dolayısı ile etkinlik düzenledi. Ekipler ilçede yeter trafik kazası mağduru aileleri ziyaret etti.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından dünya trafik kazası mağdurları günü dolayısı ile etkinlik düzenlendi. Jandarma ekipleri etkinlik kapsamında Kula ilçesinde trafik kazası mağduru ailelere ziyaret gerçekleştirdiği.

Kasım ayının 3. pazar gününe denk geliyor

Her yıl Kasım ayının 3 Pazar günü, trafik kazası mağdurlarına dikkat çekilmek amacıyla dünya trafik kazası mağdurları günü etkinliği düzenleniyor. Jandarma ekipleri de il merkezi ve ilçelerde trafik kazası sonucu kendisi ya da Ailesi zarar gören kişilerle bir araya geliyor. Manisa’nın Kula ilçesinde de düğün Jandarma ekipleri trafik kazası geçiren maddelere evlerinde ziyaret etti.

17 yaşındaki oğullarını trafik kazasında kaybettiler

Jandarma ekibinin ziyaret ettiği aileler arasında kullanın kırsal Körez Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl motosiklet kazasında 17 yaşındaki oğulları Enes’i kaybeden Osman ve Fadime çırak çifti de vardı. İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürü Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ünal Erdemir, Anne ve babayı evlerinde ziyaret ederek başsağlığı dileklerini iletip bir süre sohbet etti.

Başa dön tuşu