Otomobil

Kuralar çekildi! TOGG’un ilk sahipleri belli oldu!

Yerli otomobil Togg T10X için ön sipariş başvurusunda bulunulmasının ardından bugün dijital çekiliş gerçekleştirildi. Noter huzurundaki çekiliş canlı olarak yayınlandı. 177 bin 467 kişi arasından Togg’a sahip olan kişilerin listesinin saat 22.30’da Togg’un resmi internet sitesinde duyurulacak.

CANLI OLARAK YAYINLANDI!

Yerli otomobil Togg T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek dijital çekiliş, noter huzurunda gerçekleştirildi. Çekiliş Togg’un Youtube kanalından ve TRT Haber’den canlı olarak yayınlandı.

RESMİ İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANACAK!

Ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 kişi arasından T10X almaya hak kazanan kişilerin listesinin saat 22.30’da Togg’un resmi internet sitesi üzerinden duyurulacağı bildirildi.

Togg’un, internet sitesi ile Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı listeyi açıkladığı kullanıcılar arasından şanslı 20 bin kişi, 2023 yılında teslim edilecek T10X için ön sipariş hakkı kazanacak.

ÇEKİLİŞ SONUCU AYRICA 20 BİN KULLANICININ YANI SIRA 20 BİN KİŞİLİK YEDEK LİSTE DE BELİRLENECEK!

2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptallerin yaşanması halinde yedek listedeki kullanıcılar devreye alınacak. Ancak 2023 yılı teslimatları için yedek listeden asıl listeye geçemeyenler 2024 yılı ocak ayı itibarıyla belirlenecek yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X sipariş edebilecek. Bu siparişi verenler, 2024 yılı haziran ayına kadar herhangi bir çekilişe girmeden akıllı cihazlarını teslim alabilecek.

 

Başa dön tuşu