Medya

Yeni Aşk-ı Memnu’un kadrosu şekilleniyor! Bihter’den sonra Nihal de belli oldu!a

Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizi ‘Aşk-ı Memnu’ uzun yıllar sonra yeniden ekranlara bir film projesi olarak geliyor! Oyuncu kadrosu ise yeniden yazılıyor!

Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya gibi başarılı isimlerin rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisinin film halinin çekilebilmesi için oyuncu arayışına geçildi. Bihter karakterini canlandıracak isim Zeynep Farah Abdullah oldu ve onun ardından Nihal karakteri için de isim belli oldu!

Bir dönemin en başarılı projelerinden olan ve günümüzde de halen ilgi duyulan dizi Aşk-ı Memnu dizisi; bu kez TAFF Pictures imzasıyla filmi çekilecek. Dizinin başrollerinden Bihter karakterine Zeynep Farah Abdullah hayat verecek. Bihter karakterinin ardından Nihal karakteri için de isim belli oldu. Nihal karakterine de Duy Beni’nin yıldız ismi hayat verecek!

GENÇ YETENEK

Aşk-ı Memnu filminin Nihal karakterine yeni kuşağın oldukça başarılı ve ses getiren isimlerinden biri olan Helin Kandemir hayat verecek. Dizide yer alacak olan Behlül, Adnan, Firdevs ve diğer karakterler içinse görüşmeler halen devam ediyor.

Başa dön tuşu