Medya

Yaşlı kadınların korkulu rüyası olmuştu! Müge Anlı Sinan Sardoğan öldü, az önce paylaşıldı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Türkiye’nin konuştuğu Sinan sardoğan ile ilgili bomba gibi bir iddia Gündeme düştü. Tutuklu bulunan Sinan Sardoğan’ın cezaevinde intihar ettiği öne sürüldü.

Yaşlı kadınların korkulu rüyası olmuştu! Müge Anlı Sinan Sardoğan öldü, az önce paylaşıldı. ATV ekranlarında milyonlarca kişinin severek takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Arife Gökçe olayında şüpheli Sinan Erdoğan Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Arife Gökçe’ye cinsel içerikli mesajlar atan sonrasında köyde bulunan tüm kadınlara benzer mesajlar gönderdiği Anlaşılan Sinan Sardoğan’ın İstanbul Avcılar’da da küçük yaşta bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan bu gelişme sonrası tutuklanarak cezaevine gönderilen Sinan Sardoğan ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi.

Müge Anlı Sinan Sardoğan öldü mü intihar mı etti? Arife Gökçe olayı ile Türkiye’nin konuştuğu bir isim haline dönen Sinan Sardoğan Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayını sonrası polis ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. Küçük yaşta bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği iddiası ile gözaltına alınan Sinan ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Sinan Sardoğan ile ilgili cezaevinden bomba gibi bir iddia geldi. Peki, Sinan Sardoğan öldü mü? Sinan Sardoğan intihar mı etti?

SİNAN SARDOĞAN ÖLDÜ MÜ İNTİHAR MI ETTİ?

Türkiye’nin Arife Gökçe olayı ile birlikte tanıdığı finansal Doğan Geçtiğimiz günlerde bir erkek çocuğuna tecavüz etmek suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Sinan sardoğan ile ilgili bugün bomba gibi bir iddia gündeme geldi. Cezaevinde tutuklu bulunan Sinan Sardoğan’ın kendini asarak intihar ettiği öne sürüldü. İddiaya göre yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayan Sinan sardoğan hayatını kaybetti.

GÖZLER MÜGE ANLI’YA ÇEVRİLDİ

Sinan Sardoğan’ın intihar ettiği yönünde çıkan haberler sonrasında gözler Müge Anlı’ya çevrildi. Hafta sonu olması sebebiyle ünlü sunucudan Henüz bir açıklama gelmedi. Müge Anlı’nın konu ile ilgili Pazartesi günü bir açıklama yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu