Medya

Yalı Çapkını’nın Ferit’i ile ilgili şok iddia! Diziden ayrılıyor, yerine gelecek isim bile belli

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını ile ilgili şok iddia gündemi çalkaladı. Yalı Çapkını dizisinin Ferit’i Mert Ramazan Demir kadrodan ayrılıyor. Yerine gelecek isim bile belli oldu.

Yalı Çapkını’nın Ferit’i ile ilgili şok iddia! Diziden ayrılıyor, yerine gelecek isim bile belli. Star TV’de rekorları kıran dizi Yalı Çapkını her hafta yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor.  Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını dizisiyle ilgili gündeme gelen son iddia ise herkesi şaşkına çevirdi. Dizide Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir’in Kadrodan ayrılacağı iddia edildi. Üstelik Yalı Çapkını’ında Ferit’in yerine gelecek isim bile belli oldu.

Yalı Çapkını 19. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Dizinin final sahnesinde Ferit ve Kazım arasında geçen konuşmalar geceye damga vururken aynı zamanda Pelin’in erkek arkadaşı Serter’in adamları mekanı bastı. Kavga sırasında Kazım’a silah doğrultulurken ateşlenen silahla kimin vurulduğu ise merak konusu oldu.

YALI ÇAPKINI FERİT DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Sosyal medya kullanıcıları ise dizinin final sahnesinde vurulan ismin Ferit olduğunu düşünüyor. Kazım’ın önüne atlayan Ferit’in vurulduğu iddia edilirken Mert Ramazan Demir’in diziden ayrılacağı konuşuluyor. Son dönemlerde karakterine yazılan roller nedeniyle şikayetçi olduğu öne sürülen genç oyuncunun Ayrılık kararı aldığı ve bu sahnede öleceği konuşuluyor.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI TEPKİ GÖSTERDİ

Star TV’de sezona büyük bir reyting başarısı ile başlangıç yapan Yalı Çapkını dizisi son dönemlerde Kan Kaybediyor. Özellikle Ferit karakterine yazılan rolleri beğenmeyen izleyiciler yavaş yavaş diziyi izlemeyi bırakıyor. Dün akşam ekrana gelen bölümde de Ferit’in vurulmasına yine izleyicilerden tepki aldı. Sosyal medya kullanıcıları, son bölümün ardından Ferit’in vurulma sahnesinin tamamen yaptıklarını örtbas etmek için yazıldığını öne sürdü. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise o sahnede Kazım’ın vurulduğunu düşünüyor.

Yalı Çapkını dizisinden ayrılacak isim ise Gelecek hafta ekranlara gelen bölümde belli olacak.

Başa dön tuşu