Medya

Survivor 2023’ün ilk görüntüleri Acun Ilıcalı’dan

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcısı hem de sunucusu olduğu Survivor yarışması yeni bir formatla seyircileriyle buluşacak. All Star’da Nisa Bölükbaşı’nın tartışmalı şampiyonluğundan sonra fenomen yarışmacıların da dahil olacağı yeni sezonda 3 ayrı takım olacak. Aylarca devam edecek zorlu yarıştan ilk görüntüler verildi.

Survivor 2023 seyircileriyle 15 Ocak Pazar, saat 20.00’de her zamanki gibi TV8 ekranlarında buluşuyor. Heyecanla beklenen yarışmanın birinci tanıtımı sunuldu. Survivor 2023 ve Acun Ilıcalı’nın fragmanı “Tüm yarışmacılarımıza gönülden başarılar” notu ile Instagram üzerinden paylaşımı yapıldı. Yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Spor arabayla giriş yaptı

Her yıl farklı araçlarla Survivor girişini gerçekleştiren ünlü yapımcı Survivor 2023 sezonuna yeşil renkte son model bir spor araba ile geldi.

Sosyal medyadan fragmanı görenler “Asfalt ağladı” dedi.

İlk oyun

Survivor 2023 sezonunda üç takımın tekne yolculukları ile adaya gelişi ve yağmur altındaki ilk bölümün çekilmesiyle beraber seyircilerine “Merhaba” diyor.

Acun Ilıcalı ilk oyun için “Kaybedenler için Survivor tam olarak başlayacak. Çünkü bu oyun iyi şartlar ve iyi ada demek” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu