Medya

Söylemezsem Olmaz’dan kovulan Seren Serengil’in yeni adresi belli oldu

Söylemezsem Olmaz programının Sivri dilli sunucularından Seren Serengil Geçtiğimiz günlerde kovulmuştu. Hemen ardından tatile çıkan ünlü programcının yeni adresi belli oldu. Seren Serengil’in yeni kanalını Duyanlar inanamayacak.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında uzun yıllardan bu yana yorumculuk yapan Seren Serengil ses kayıtlarının ortaya çıkması sonrasında kovulmuştu. Programda kendisine mobing uygulandığını iddia eden Seren Serengil sosyal medyadan yaptığı açıklama sonrasında sevgilisiyle birlikte tatile çıkmıştı. Şu sıralar yurt dışında tatilde olan ünlü yorumcu Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Seren Serengil’in yeni adresi belli oldu. Kanalı duyanlar ise kulaklarına inanamadı.

SEREN SERENGİL O KANALDA GERİ DÖNÜYOR

Söylemezsem Olmaz’dan kovulduğu iddia edilen ancak kendisi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mobing gördüğünü ve bu sebeple ayrıldığını söyleyen Seren Serengil ekranlara geri dönüyor. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan sunucu Yeniden ekrana dönmek üzere olduğunu duyurdu.

SEREN SERENGİL HANGİ PROGRAMLA ANLAŞTI?

Önce Bircan Bali ve Arto ile problem yaşayan ardından da programın yapımcısı ile adeta birbirine giren Seren Serengil YouTube’da ekrana dönmeye hazırlanıyor. Seren Serengil’in sisi lakaplı Seyhan Soylu ile program yapacağız öğrenildi. Henüz konuyla ilgili ünlü yorumcudan bir açıklama gelmese de hayranları “bu kadar düştün mü” yorumlarını yaptı.

Başa dön tuşu