Medya

Reytinglerde büyük kapışma olacak! Adım Farah ve Aile dizileri aynı gün yayınlanacak! Heyecanla beklenen yayın tarihleri belli oldu

Sezonun en çok beklenen yapımları Adım Farah ve aile dizilerinin yayın tarihleri belli oldu. Kadroları ile dikkat çeken iki dizi aynı gün yayınlanacak ve reytinglerde kapışacak.

Yeni sezonda birbirinden iddialı yapımlar ekrana gelmeye devam ederken yeni başlayacak dizilerde heyecanla bekleniyor. Bu sezonun en çok beklenen 2 dizisi ise Adım Farah ve aile dizileri oldu. Adım Ferah dizisinin başrollerinde Engin Akyürek ve Demet Özdemir, aile dizisinin başrollerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ayrılıyor.

Hem oyuncu kadroları hem de hikayeleri ile heyecanla beklenen iki dizinin yayın tarihleri belli oldu. Güçlü kadroları ile merak uyandıran Aile ve Adım Farah dizileri reytinglerde de yarışacak. İki dizi aynı gün ekrana gelecek. İşte Adım Farah ve Aile dizilerinin yayın tarihleri…

AİLE DİZİSİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Bu sezonun en iddialı dizilerinden olan Aile dizisinin başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşıyor. Aile dizisinin 2. fragmanı dün akşam yayınlandı. Yeni fragmanla birlikte Aile dizisi yayın tarihi de belli oldu. Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizi 14 Şubat Salı Sevgililer Günü’nde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

Henüz ekrana bile gelemeyen dizi şimdiden başrol oyuncuları nedeniyle büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getiren dizinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alırken yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

ADIM FARAH DİZİSİ YAYIN TARİHİ

Bu sezon en çok beklenen başka bir dizi ise Adım Farah oldu. Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizinin yayın tarihi de açıklandı. O3 medya yapımcılığı ile ekrana gelecek olan dizi 15 Şubat çarşamba günü Fox TV ekranlarında başlıyor.

Başa dön tuşu