Medya

Pamela Anderson üçlü ilişki itirafı! Jack Nicholson hakkında şok edici iddialar

Oyuncu Pamela Anderson şu sıralar bir hayli gündemde. En son Sylvester Stallone ile ilgili “ahlaksız teklif” iddiasında bulunmuştu. Şimdi Jack Nicholson’na dair ilginç iddialar sundu…

“Pamela, Bir Aşk Hikayesi” isimli belgeseli 31 Ocak’ta ekranlarda olacak. Pamela Anderson, belgeselden önce yaptığı açıklamalar ile gündemde yerini aldı. Geçen günlerde Sylvester Stallone’un kendisine geçmişte “Bir numaralı kızı” olması için reddedemeyeceği bir teklif yaptığını, araba ve ev almak istediğini söylemişti.

“Artık Hollywood’dasın…”

Pamela Anderson, kendisinin “Bu iki numaralı kızının da olduğu anlamına mı geliyor?” diyerek güldüğünü söylemişti. Stallone’un ise “Alabileceğin en iyi teklif bu tatlım, artık Hollywood’dasın…” dediğini açıklamıştı.

Avukatı doğru olmadığını söyledi

Pamela Anderson, bu teklifi hiç düşünmeden reddettiğini, kendisinin aşık olmak istediğini ve bundan azını istemediğini belirtti. Fakat Stallone’un avukatı yanıt vermekte geç kalmadı:

“Pamela Anderson’ın müvekkilime atfettiği açıklama uydurma ve yanlıştır. Stallone, bunların doğru olmadığının arkasında.” yanıtını verdi.

“Üçlü ilişki yaşarken gördüm”

Pamela Anderson, itiraflarının hızını kesmeden Variety’yle yaptığı röportajında ise Jack Nickholson’ın iki güzel kadın ile Playboy malikanesinde üçlü ilişki yaşadığını gördüğünü söyledi. Ruh sürmek için gittiği banyoda üçünün beraber duvarda öpüştüğünü gördüğünü söyledi. Anderson, bakmamak için çabaladığını fakat kendisini tutamadığı anda Jack ile göz göze geldiğini açıkladı. Anderson, “Sanırım hoşuna gitti. Göz göze geldikten sonra komik bir ses çıkarıp gülümseyerek ‘Teşekkürler canım’ dedi” ifadelerini kullandı.

Söz konusu iddia edilen olayların ne zaman yaşandığı bilinmemekle beraber Anderson 2014 yılında mutlu şekilde Nicholson ile sohbet ederken görülmüştü.

4 evlilik yaşadı

Pamela Anderson, ilk olarak 1995 – 1998 senelerinde ilk eşi olan Tommy Lee ile evlenmişti. Ondan iki oğul dünyaya getirmiş ve 2006’da rapçi Kid Rock ile 2. evliliğini yapmıştı.

Profesyonel poker oyuncusu Rick Salomon ile 2007 – 2008 yıllarında evlenmiş, ancak boşanmışlardı. Bir kere daha 2014 – 2015 yılları arasında nikah yapmışlardı.

2020’de ise sürpriz şekilde Jon Peters ile dünya evine girip aynı sene içinde de boşandı.

Başa dön tuşu