Medya

O dizi de dayanamadı! Yaz aylarında rekor kırıyordu ama reytingleri düşünce FOX TV gözünün yaşına bakmadı

Bir dizi için daha final kararı alındı. FOX TV yaz aylarının reyting rekortmeni dizisinin fişini çekti. Yeni sezonda dayanamayan dizinin final tarihi belli oldu.

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerden peş peşe final kararları gelmeye devam ediyor. Özellikle yaz aylarında reyting rekorları kıran bir dizinin daha fişi çekildi. Son dönemlerde aldığı final kararları ile sık sık eleştiri oklarının hedefinde olan FOX TV, Yaz aylarında izlenme rekorları kıran o dizi hakkında final kararı aldı. Böylece FOX TV’de geçtiğimiz sezonlarda sadece Yasak Elma dizisi kalmış oldu.

FOX TV’den yeni bir final kararı daha geldi. Geçtiğimiz yaz aylarında izlenme rekorları kıran Tozlu Yaka dizisi için yolun sonu göründü. Fox TV, yaz aylarında reyting rekorları kıran ancak yeni sezonda pazar akşamında dayanamayan Tozlu Yaka’yı bitirme kararı aldı. NTC Medya imzası ile FOX TV ekranlarında her hafta pazar Akşamları yayınlanan Tozlu Yaka dizisi ekrana veda edecek. Tozlu Yaka dizisinin günü daha önce değiştirilmişti.

YASAK ELMA İÇİN FEDA ETTİ

FOX TV ekranlarında her hafta pazar akşamı yayınlanan ve güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplayan Tozlu Yaka dizisi için final kararı verildi. Daha önce Pazartesi Akşamları yayınlanan ve reyting rekorları kıran Dizi yeni sezonunun başlaması ile birlikte Pazar akşamına alınmıştı. FOX TV’de Pazartesi akşamları Yasak Elma dizisinin olması sebebiyle gün değişikliğine gidilmiştir. Ancak pazar akşamında Tozlu Yaka dizisinin karşısına yargı ve teşkilat gibi çok önemli rakipler geldi.

YAKINDA FİNAL YAPARAK VEDA EDECEK

Tozlu Yaka dizisi güçlü rakipleri karşısında reyting mücadelesinde çokta varlık gösteremedi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre tozu yaka dizisi için kısa final kararı alındı. Henüz finalini hangi bölümde yapılacağı açıklanmadı ancak kısa süre içinde dizisi ekrana veda edeceği öğrenildi. Son dönemlerde peş peşe final haberleri ile gündeme gelen FOX TV’de biten dizilerin yerine yeni diziler de başlayacak. Tozlu yaka dizisinin de final yapması ile birlikte FOX TV’de geçtiğimiz sezondan sadece yasak Elma dizisi kalacak.

Başa dön tuşu