Medya

Nisa Bölükbaşı aşkı yine Survivor’da buldu! Murat Yağcı ve Ogeday bitti şimdi de o isimle sevgili

Survivor’ın son şampiyonu Nisa Bölükbaşı aşkı bir kez daha yarışmada buldu. Ogeday Girişken ile yollarını ayıran Nisa’nın eski bir Survivor yarışmacısı ile sevgili olduğu iddia edildi.

Nisa Bölükbaşı aşkı yine Survivor’da buldu! Murat Yağcı ve Ogeday bitti şimdi de o isimle sevgili. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasındaki performansı ile dikkatleri çeken ve Survivor All Star şampiyonu olan Nisa Bölükbaşı, sevgilisi Ogeday Girişken ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Daha önce yine Survivor yarışmacısı Murat Yağcı ile aşk yaşayan Nisa Bölükbaşı cephesinden yeni bir aşk iddiası daha geldi. İddiaya göre Nisa yeni aşkını da yine Survivor’dan buldu. Sosyal medyada yapılan o paylaşımlar izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

TV8’de reyting rekorları kıran Survivor 2022 yarışmasının şampiyonu Nisa Bölükbaşı sevgilisi Ogeday Girişken ile ayrılık kararı almıştı. Daha önce de Survivor’da Barış Murat Yağcı ile sevgili olan Nisa Bölükbaşı, Ogeday’ı da çabuk unuttu. Hatta Nisa’nın yine Survivor’dan bir isimle sevgili olduğu iddia edildi. Nisa Bölükbaşı’nın yeni sevgilisini duyanlar ise bu kadarına da pes dedi.

NİSA BÖLÜKBAŞI VE BATUHAN KARACAKAYA SEVGİLİ Mİ?

Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı, Ogeday girişken ile ani bir karar sonucu ayrılmıştı. Nisa’nın aşkı yine Survivor’da bulduğu iddia edildi. Ogeday’ı kısa süre içinde unutan Nisa Bölükbaşı, yine yarışmadan Batuhan Karacakaya ile birlikte görülmeye başlandı. Hatta ikilinin beraber tatile çıktığı da iddialar arasında yer alıyor.

AŞK BELGELENDİ

Nisa Bölükbaşı’nın adı geçtiğimiz yıllarda da Batuhan Karacakaya ile birlikte anılmıştı. Ancak ikilinin aşkı ilk kez belgelendi. Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı’nın ayrılması sonrası Batuhan’da sevgilisi Ayşe Aslan ile yollarını ayırmıştı.

Batuhan ve Nisa arasındaki aşk dedikodularını körükleyen ise yarışmacı arkadaşları Evrim Keklik’in paylaştığı bir fotoğraf oldu. Hep beraber tatile çıkan yarışmacılardan Evrim samimi fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. Evrim Keklik aynı zamanda Batuhan ve Nisa’nın sabahın erken saatlerinde telefon görüşmesi yaptıklarına dair bir paylaşımda yaptı. Bu paylaşımla birlikte sosyal medyada aşk iddiaları alevlendi.

Başa dön tuşu