Medya

Manisa’da eşini vurdu! Eşi hastanede mücadele verirken teslim oldu

Manisa Akhisar’da dün 14.00 civarında gerçekleşen olayda evlerinde tartıştığı eşini tüfekle yaraladı. Hacıishak Mahallesi, 144 Sokak’ta meydana gelen olaydan sonra kaybolan adam bugün sabah teslim oldu. F.B. adındaki eş ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi Ayşe Hafsa Sultan Hastanesi’nde tedavisine devam ediyor. Şu an durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öğrenilenlere göre Manisa’ya bağlı Akhisar ilçesinde bir adam eşini vurdu. Akhisar’daki Hacıishak Mahallesi, 144 Sokak’ta bulunan evlerinde tartışmaya başlayan eşlerden A.B. (41), eşi F.B.’yi (38) tüfekle vurdu.

Olayın meydana geldiği eve gelen 112 ekipleri F.B.’ye hemen ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Emniyet güçleri ise eşini vuran A.B.’yi arama çalışmalarına başladı. Ancak olay yerini inceleyen ve A.B.’nin yakalanması için çalışmaları başlatan ekipler A.B.’yi bulamadan kendisi bugün sabah saatlerinde teslim oldu.

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’ne götürülen F.B. ise tedavisine Ayşe Hafta Sultan Hastanesi’nde devam ediyor, sağlığı ise şu an iyiye gidiyor.

Başa dön tuşu