Turgutlu

Manisa Turgutlu’da motosikleti çalınan vatandaş hırsızlara seslendi

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde hırsızlar tarafından motosikleti çalınan bir vatandaş hırsızlara seslenerek motosikletini geri istedi.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde motosikletin hırsızlar tarafından çalınan bir vatandaş hırsızlara seslendi. Motosikletini geri isteyen vatandaş, yaklaşık 6 ay önce zor şartlarda o motosikleti aldığını belirterek hırsızların rahat tavrı karşısında şaşkına döndüklerini ifade etti.

Zor şartlarda satın aldı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Salihli Tepe Mahallesi’nde meydana gelen olayda Hüseyin Doğanay isimli vatandaşın yeğenim Muzaffer Çelebi ile birlikte işe gitmek için kullandığı Motosiklete evinin bahçesinden çalındı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızların motosikleti çalarken rahat tavırlar sergilemesi dikkatlerden kaçmadı. Motosikleti çalınan vatandaş Muzaffer Çelebi, gerekli yerlere başvuru yaptıklarını belirterek “Yaklaşık 6 ay önce dayım Hüseyin Doğanay ile birlikte zor şartlarda işe gidip gelmek için aldığımız motosikletimiz çalındı. Hırsızın rahat tavırları gerçekten bizi şaşırttı, biz ekmek parası kazanmak için sabahtan akşama kadar çalışıp emek veriyoruz ama bu tip insanlar maalesef kolay para kazanmanın kötü yollarına başvuruyor. Buradan kendisine seslenmek istiyorum, biz işçi insanlarız, lütfen motosikleti geri getirin, bu işleri yapmayın gidip namusunuzla çalışırsanız herkese iş var bu memlekette. Emniyetimizden de ricamız motosikletimizin bir an önce bulunması” dedi.

Başa dön tuşu