Şehzadeler

Manisa Şehzadeler Belediyesi 1 milyon 269 bin TL değerinde projeye başladı

Manisa Şehzadeler Belediyesi Sosyal Tesis ve Çevre Düzenlemesi Projesi kapsamında 1 milyon 269 bin TL ve KDV ile Selimşahlar Mahallesi’nde ilk harç atılması gerçekleştirildi.

Şehzadeler Belediyesi, Sosyal Tesis ve Çevre Düzenlemesi Projesi kapsamında çalışmalara başladı. 101 ada ve 3 parselde gerçekleştirilecek projenin 90 günde tamamlanarak 2 bin 700 metrekarelik bir alanın bitirilmesi planlanıyor.

Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ayrıntılarla ilgili bilgi verdi:

“Proje çerçevesinde lokanta, kafeterya, muhtar evi, internet evi ve çocuk alanı içerisinde yer alacak. Engelli erişimine uygun biçimde kafeterya ve teraslar tasarlanacak. 150 metrekare bir alanda düşeyve yatay hatıllar sayesinde deprem yönetmeliğine uygun biçimde bir tesis yapılacak. Üzeri kapalı lokanta ve ızgara salonu ile teras bölümleri 110 metrekarelik bir inşaat alanına sahip. Tost benzeri atıştırmalıkların olacağı kısım ızgara yapmaya uygun ve bacası bulunan biçimde bir bölüm olacak. İnternet evi, teras bölümü 65 metrekarelik inşaat alanına uygun olarak son teknoloji ağ ile döşenecek. Muhtar evinin bina çatısı altında yer alması ve misafir kullanımına uygun olarak 15 metrekarelik biçimde olması planlanıyor. Ayrıca bay bayan lavaboların yer alacağı projede çocuk oyun parkı düzenlemesi yapılacak. Şimdiden Şehzadeler halkına hayırlı olsun.”

Başa dön tuşu