AsayişSalihli

Manisa Büyükşehir Belediyesi sulama sahalarını genişletiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Ergün sulama kooperatiflerine boru desteğine öncülük ederek sulama suyu sağlanmasında önayak oldu.

Manisa Salihli ilçesinin Yenipazar Mahallesi Sulama Kooperatifi ile beraber Manisa Büyükşehir Belediyesi sulama borularının döşenmesi için çalışmalara start verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı sulama kooperatiflerine yapılan boru desteğinde Salihli ilçesi Yenipazar Mahallesi Sulama Kooperatifi çalışmalara hızlı şekilde başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını kooperatif üyelerine iletti.

Yenipazar Mahallesi Sulama Kooperatifi Başkanı Ömür Özkan Manisa Büyükşehir Belediyesi desteğiyle boru desteğinin yapıldığını belirtirken, “Döşenen borular sayesinde 143 kişiye daha sulama desteği sağlanacak. Büyükşehir Belediyemizin verdiği destekle sulama alanlarını genişlettik. Başkanımız Cengiz Ergün olmasaydı üyelerimize bu desteği sağlayamayacaktık. Çiftçiye ve üreticiye verdiği destek için başkanımıza minnettarız. Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Yılmaz Bey ile ekibine de ayriyeten teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mühendisler hat güzergahları ve ölçümlerle teknik desteği sağladı ve boru döşeme çalışmaları hızlı biçimde başlatıldı.

Başa dön tuşu