Medya

Kısmetse Olur’da “Bebek düşürdü” dendi! Yarışmacılar mahkemelik oldu

Kısmetse Olur yarışması “Aşkın Gücü” ile tekrar döndü ve milyonlar tarafından takip ediliyor derken yeni bir bomba patladı. Yarışmacıların birbirleri ile mahkemelik noktaya geldiği öğrenildi. “Bebek düşürdü” söylemleri ile yarışmacılar saç baş birbirlerine girdi.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü ile yepyeni yarışmacılarla başlayan yarışma sadece kendisi değil, eski programı da gündeme taşıdı. Eski yarışmacılar da konuşulurken Cansel Çördük ve Melis Buse Betkayan kavgası sona ermiş ve barıştılar diye biliniyordu. Ancak başka bir bomba patladı ve Cansel Çördük’ün Ayça Ekin Begen hakkındaki iddiaları dehşete düşürdü.

Canlı yayında Cansel, Ayça Ekin Begen’in hırsız olduğunu söylemişti. Ama dehşete düşüren bomba Cansel’den değil Ayça Ekin’den geldi. Begen “Neden şikayetçi olmadılar? Ben Cansel’den olacağım. Bu çok ağır bir itham. Ben de Cansel’in çocuk aldırdığını duydum. Doğru mu acaba?” diyerek asıl bombayı patlattı.

Cansel Çördük henüz kendisi hakkında Ayça Ekin Begen’in söylemlerine bir cevap vermedi. Cansel, Ayça için hırsız iddiasında bulunmadan önce Ayça, “Keşke onunla da görüşebilsek. İnanın çok özledim Cansel’i” demişti.

Başa dön tuşu