Medya

Kerem Bürsin’den sansasyon röportaj

Kerem Bürsin, Etiler’de basın mensuplarının ekranlarına takıldı. Onlara, “Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Bunun için de çok mutluyum. Bu yıl birçok projede beni göreceksiniz.” ifadelerini kullandı.

Bir önceki akşam Etiler’de basın mensupları ile karşılaşan yakışıklı oyuncu, bir mekandan çıkarken objektiflere yakalandı.

Bürsin, gazetecilere “Yeni projemin çekimleri devam ediyor. Değişik bir proje fakat ne zaman çıkacağı belli değil.” dedi.

“Birçok projede göreceksiniz”

Kerem Bürsin gazetecilere “Onun haricinde sinemaya ve dijitale yapılan birçok projede olacak. Her şey istediğimiz gibi. Bunun için çok mutluyum. Bu yıl birçok projede beni göreceksiniz.” açıklamalarında bulundu.

Röportajını tamamlayınca evinin yoluna düştü.

Farah Zeynep “Toksik erkekler var”

Farah Zeynep Abdullah’ın Kerem Birsün’e yönelik “Erkek oyuncuların yanına domates seçer gibi partner seçiyorlar” ifadelerini kullanmıştı.

Konuya dair Kerem Birsün ise “Farah, bence doğru söylemiş. Ancak sadece bizim sektörümüzde ve ülkemizde yaşadığımız bir problem değil. Bu hiç hoş bir durum değil. Kimseyi eleştirmek istemem, ancak piyasada çok toksik erkek var. Böyle şeylere önem vermemiz gerekiyor. Yurt dışından ülkemize yatırım yapan platformlar da var. Irçılık vs. gibi durumlara çok dikkat ediyorlar. Erkek oyuncular partnerlerini seçmesine ve yapımcı firmanın işine karışmasını doğru bulmuyorum” diye karşılık vermişti.

Bürsin, “Çok şaşırıyorum”

Bürsin, “Bence herkes seçmelere katılmalı. Yurt dışında popülariten ya da konumun ne olursa olsun seçmelere katılmak mecburi. Çünkü iş başlamadan önce uyuma ve enerjine bakıyorlar. Türkiye’de bunun olmamasına şaşırıyorum.” demişti.

Başa dön tuşu