Medya

Kardeşlerim dizisinden en üzücü ayrılık! Görüntüler her yerde paylaşılıyor

Yayınlanan her bölümü soluksuz izlenen Kardeşlerim dizisinde yaşananlar şaşırttı. Kardeşlerim 78. Bölüm izleyenleri resmen kahretti. Her yerden o anlar ve ayrılık paylaşıldı. İşte ayrıntıları… 

ATV ekranlarında Cumartesi günleri milyonların başından ayrılmadığı Kardeşlerim yeni bölüm ile ortalığı fena karıştırdı. İzleyicileri üzen o görüntüler paylaşıldı…  

Kardeşlerim kadrosu Onur Seyit Yaran, Bilal Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Lizge Cömert, Ahu Yağtu ve Fadik Sevin Atasoy ile çok sevilen bir diziyken son bölüm tahmin edilenden çok farklı oldu.  

Kardeşlerim dizisinde uzun süredir ortaya çıkan iddialar ortalığı iyice karıştırırken, şimdi de Kardeşlerim izleyicileri ayaklandı.  

Kardeşlerim yeni bölümleri ile ayrılıklar yaşatarak çalkantılı bir hal almıştı. Şimdiyse durumlar tahmin edilenden daha farklı oldu. 

Kardeşlerim yeni bölüm ne oldu? 

Kardeşlerim yeni bölüm de ne olduğu merak edilirken can sıkıcı paylaşımlar yapılmaya başlandı.  

Ayrılmaz SüsÖm karakterleri, yani Süsen ve Ömer soğuk savaşa girmiş gibi adeta. Bu durum izleyicileri üzerken Süsen ve Ömer arasında ayrılık çanlarının esmeye başladığı anlaşıldı.  

Duruma tam açıklık getirilmediği için izleyicilerin de kafası karışmış durumda. Sosyal medya hesaplarından SüsÖm etiketiyle paylaşımlar yapılıyor. Kardeşlerim yeni bölümleri yakından takip edenler için ikilinin ayrılması çok üzücü olsa da yapımcıların bambaşka bir hamleyle geleceği düşünülüyor. #SüsÖm etiketiyle ortalığı ayağa kaldıran Kardeşlerim dizisi hayranlarını Kardeşlerim 79. Bölüm de neler bekliyor? 

Başa dön tuşu