Medya

Kanal D Kraliçe dizisi oyuncu kadrosunda yeni isim! Yeni dizi Kraliçe konusu

Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan Mednova imzalı Kraliçe dizisi şubat ayında çekimlerine başlayacak. Hızlı şekilde oyuncu kadrosunu şekillendirirken başarılı oyuncularla heyecan verici bir kadro oluşturuyor. Kraliçe dizisine katılan yeni oyuncu kim? İşte o flaş oyuncu…

Merakla beklenen “Kraliçe” dizisinin Queen Sugar adlı diziden uyarlama olduğu biliniyor. Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşacak olan dizi dünya çapında Queen Sugar’ın uyandırdığı heyecanı yakalayabilecek mi? Bu merak konusuyken dizinin kadrosu da aynen böyle merak ediliyor. Kraliçe dizisi ne zaman başlayacak? Kraliçe dizisi hangi gün, saat kaçta olacak? Tüm bunlar merak ediliyor, işte detaylar…

Kraliçe dizisi konusu ne?

Queen Sugar dizisinden uyarlanan Kraliçe dizisinde ülkenin ünlü basketbol oyuncusunun adı büyük bir skandalda geçer. Bunun üzerine basketbol oyuncusunun hayatı da bu durumdan çok fazla etkilenir. Olaylar heyecan verici biçimde birbiri ardına gelişir.

Kraliçe dizisi kadrosu

Kanal D ekranlarında Mednova imzasıyla yayınlanacak olan Kraliçe dizisinin başrol oyuncuları belli oldu.

Kraliçe dizisi başrolünde Gökhan Alkan ile Burcu Özberk varken diğer oyuncuların kimler olacağı merak ediliyor. Dizinin kadrosu henüz tamamlanmadı.

Kraliçe dizisinde flaş oyuncu

Çekimleri Şubat ayında başlayacak olan Kraliçe dizisinin kadrosuna flaş bir oyuncu dahil oluyor. Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yapacağı Kraliçe’de Gonca Vuslateri’nin katılmasından sonra bir isim daha eklendi.

En son Kasaba Doktoru dizisinde rol alan başarılı oyuncu Özgür Karaman Kraliçe dizisinde “Ali” karakterini canlandıracak. Vuslateri Zeynep’i oynarken, Burcu Özberk Deniz’i oynayacak. Bu 3’lü dizideki 3 kardeşe hayat verecek oyuncular olarak belirlendi.

Kraliçe dizisi ne zaman başlıyor?

Şubat ayında çekimlerinin başlaması planlanan Kraliçe dizisi 1. bölüm mart ayı için yayına geçilmesi düşünülüyor.

Başa dön tuşu