Medya

Hayatımın Şansı dizisinde beklenmeyen ayrılık

Show TV kanalında yayına başlayan Hayatımın Şansı dizisi reyting sıralamalarına henüz dahil olamasa da izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran bir yapım oldu. Ancak Hayatımın Şansı dizisi daha yeniyken beklenmeyen bir ayrılıkla seyircisini şaşırttı. İşte detaylar…

Reyting yarışında daha taze olan Hayatımın Şansı hikayesiyle dikkatleri üzerine çekti. Başrol oyuncularının küçük bir kız için verdiği yaşam mücadelesini konu alıyor.

Henüz 3 bölüm yayınlandı

Hayatımın Şansı dizisi henüz 3 bölüm yayınlandı. Dizide Hayatımın Şansı Yonca ile Bir Küçük Gün Işığı Elif benzerliği izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. İki dizide de küçük bir kız çocuğu için başrol oyuncularının mücadelesi konu ediliyor.

Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Erkan Avcı, Musa Uzunlar ve İlker Kızmaz gibi isimlerin bir araya geldiği Hayatımın Şansı 3. bölüm geçen Çarşamba akşamı Show TV’de izleyicilerin heyecanını arttırdı.

Hayatımın Şansı konusu

Hayatımın Şansı dizisinde küçük kızını babasız büyüten Yonca’nın hikayesi yürekleri burkarken öldü sanılan babasının olaylı bir biçimde ortaya çıkması yeni bölümde nefesleri kesti.

Hayatımın Şansı 4. bölüm fragmanı ise seyirciye gösterdiği ayrılık sahnesiyle kafaları karıştırdı. Babanın yasal olmayan şekilde para kazanmasına rağmen, ölümüne az bir zaman varken üç kızının hayatını kurtarmak için elinden geleni yapması herkesin çok şaşırmasına sebep oldu.

Hayatımın Şansı dizisinden ayrılık

Turgay Moral için ayrılık gözüküyor gibi. Hastalığın son zamanlarında olduğunu ve ömrünün son günlerinde olduğu doktor tarafından söyleniyor. Hayatımın Şansı 4. bölüm iyice nabız hızlandırmak için heyecan verici olaylarla geliyor. 4 Ocak Çarşamba akşamı Show TV’de Hayatımın Şansı 4. bölüm izleyecekleri heyecan dolu bir bölüm bekliyor.

Başa dön tuşu