Medya

Hastaneye kaldırılmıştı, Doğa Rutkay’dan önemli açıklamalar!

Domuz gribine yakalandığını açıklayan Doğa Rutkay’dan çok önemli bir açıklama geldi. Rutkay konu hakkında bakın neler söyledi?

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak domuz gribin yakalandığını ve hastanede tedavi gördüğünü duyurdu. Yaptığı paylaşımda vatandaşlar için dikkatli olunması konusunda uyarmayı da ihmal etmedi.

Başarılı oyuncu isim Doğa Ruktay, domuz gribine yakalandı. Hastalığın çok ciddi bir sorun olduğunu dile getiren bir paylaşımda şu ifadelere yer verdi…

ÇOK CİDDİ BİR HASTALIK

Doğa Ruktay yakalandığı domuz gribi salgını yüzünden tedavi gördüğü hastanede çok kritik açıklamalarda bulundu. Vatandaşlara dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunan Güldür Güdür’ün başarılı oyuncusu şu açıklamalarla dikkat çekti.

MUMLA ARATIYOR

“Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Çok güzel geçmiş olsun dilekleri var. Tek tek dönemesem de her birini okuyorum, buradan toplu yanıt vermek istedim. Sizlerden ricam lütfen maskelerinize geri dönün. Domuz gribine yakalanmamak için elinizden geleni yapın. Çocuklu aileler için bu durum çok zor. Okullar hastalık kaynıyor. Çok ağır geçirilen bir hastalık! Kovidi mumla aratıyor resmen! Güldüğüme bakmayın; ağrı, öksürük ve bazen gelen ateşten çok pişmanım. Ama sabırlıyım atlatacağım.”

Başa dön tuşu