Medya

Hande Erçel paylaşımıyla yürekleri dağladı!  Gören gözyaşlarına hakim olamadı

3 yıl önce yaşadığı acı kaybın ardından Hande Erçel’den üzücü bir paylaşım geldi! Görenler gözyaşlarına hakim olamadı.

Hande Erçel paylaşımıyla yürekleri dağladı!  Gören gözyaşlarına hakim olamadı 3 yıl önce kanser yüzünden annesini kaybeden Hande Erçel’den yürek dağlayan bir paylaşım geldi. Yaşadığı derin üzüntüyü asla atamayan ünlü oyuncunun yeğeni Mavi de kansere yakalanmıştı.

Güzelliği ve başarılı oyunculuk kariyeri ile adından sıkça söz ettiren Hande Erçel 3 yıl önce kanser yüzünden kaybettiği annesi için bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımı görenler adeta yıkıldı!

AYLİN ERÇEL VEFATI

Siyah İnci, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz ve Sen Çal Kapımı başta olmak üzere pek çok dizide yer alan başarılı oyuncu Hande Erçel, annesi için bir paylaşım yaptı. Hande Erçel’in annesi Hande Erçel, 3 yıl önce kanser yüzünden hayatını kaybetmişti.

DUYGU YÜKLÜ PAYLAŞIM

Hande Erçel annesiyle birlikte olduğu eski zamanlardan bir fotoğraf paylaşımı yaparak altın şu duygu yüklü notu düştü:

“sonsuz denizlerin içerisinde, doyasıya yüzdüğünü biliyorum ve hep seninle birlikte, dizinin dibinde olduğumu… seni çok özledim annecim”

Hande Erçel annesini kaybettiği günden bu yana acısı hiçbir zaman dinmedi. Annesini hatırladığı bazı zamanlarda duygu seli içeren paylaşımları yapmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu