Medya

Hande Doğandemir seksi kıyafetleriyle poz verdi, sosyal medyaya bomba gibi düştü!

Güzel ve başarılı oyuncu Hande Doğandemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiriyorken son paylaşımıyla gündemi patlattı!

49 filminde ekranlarda yeniden izleyicisiyle buluşacak olan Hande Doğandemir yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelmeyi başarırken son paylaşımı ile büyük ses getirdi!

DOĞANDEMİRDEN DEKOLTELİ PAYLAŞIM

Güzelliğiyle tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran başarılı oyuncu Hande Doğandemir, yaptığı paylaşımlar ile gündemi sarsan isimlerden yalnızca biri. Özellikle yapmış olduğu son paylaşımla yer yerinden oynadı! Dekolteli paylaşımı büyük ses getiren Doğandemir, bakın ne paylaşmış…

GÜNEŞLE KARŞI KARŞIYA

Hande Doğandemir güneşli havayı yakalayınca hiç kaçırmamış ve hemen birkaç poz ile bu güzel havayı değerlendirmiş! Mini büstiyeriyle güneşe karşı poz vererek güneşi selamlayan Hande Doğandemir paylaştığı görselin altına da şu notu düştü:

“Şöyle güneşi izlerken, deniz tarafından gelen bir esinti ve buzları erimiş bir bardak çıkıyor ortaya. Aklımda ise tek bir soru var: Aynı gökyüzünün altında bulunmak çok güzel değil mi?”

İşte Hande Doğandemir’in çok konuşulan mini büstiyerli güneş selamlama pozu…

HAYRANLARI YORUM YAPMADAN DURAMADI

Güzel oyuncunun paylaştığı görselin altına ‘prenses güneş ile bale yapıyor’, ‘bu ne güzellik’ gibi hayranlık içeren pek çok yorum yapıldı.

Başa dön tuşu