Medya

Hafsanur Sancaktutan intihar mı etti? Sosyal medyadan açıklama yaptı

Hafsanur Sancaktutan intihar etti haberleri sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü. Genç oyuncu sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak o haberlere isyan etti.

Genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan bir süre önce sevgilisi Deniz Can Aktaş ile ayrılmıştı. bu ayrılığın ardından güzel oyuncunun intihar ettiği yönünde haberler çıktı. Hafsanur Sancaktutan intihar etti haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile isyan etti.

Başarılı kariyeriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan erkek arkadaşı Deniz Can Aktaş ile Geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Sevgilisiyle ayrılan ve adı Mert Yazıcıoğlu ile aşk konularına karışan ünlü oyuncunun intihar ettiği yönünde haberler basına bomba gibi düştü. Hafsa Nur Sancaktutan intihar etti haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tepki gösterdi…

HAFSANUR SANCAKTUTAN İNTİHAR ETTİ Mİ?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Hafsanur Sancaktutan hakkında intihar etti haberleri yapılmıştı. Güzel oyuncunun canına kıymak istediği yönünde haberlerin çıkması ile birlikte hayranları da büyük şaşkınlık yaşamıştı. hafsanur Sancaktutan çıkan haberlerle ilgili bugün sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

O HABERLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucularından Bircan Bali bugün yaptığı açıklamada genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın intihar ettiğini öne sürmüştü. Hafsanur Sancaktutan bu haber sonrası sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; “Herkese merhaba, Biraz önce TV’de yayınlanan bir Magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir Haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasal bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi.”

Başa dön tuşu