Medya

Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin final tarihi ortaya çıktı! SadGül hayranları yıkılacak! Geri sayım başladı, final herkesi ağlatacak

Show TV’de yayınlanan ve ilk bölümünden bu yana büyük ilgi gören sevilen dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin hayranlarını üzecek bir iddia ortaya atıldı. Her bölümü büyük ilgiyle izlenen ekranların en reytingli yapımları arasında olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin hem konusu hem de oyuncu kadrosu çok sevildi ve artık Perşembe akşamları bu diziyle renklendi. Ancak sevilen dizinin final tarihi ortaya çıktı.

Sadi Payaslı’nın entrikalı ve bir o kadar da renkli hikayesini çok seven izleyiciler Sadi ve Songül arasındaki aşkın da hayranı oldu. Zaman zaman adrenalini yüksek zaman zaman da eğlenceli sahnelerin olduğu dizinin hayranları final iddiaları ile yıkıldı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin final tarihinin konuşulmaya başlaması merak uyandırdı. Dizinin final yapacağına dair iddialarla ilgili araştırmalar başladı. İşte detaylar…

FİNAL İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Show TV’de yayınlanan ve Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosu kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Kısa sürede çok sevilen ve yeni sezonun en çok izlenen yapımlarından biri olan dizi her yeni bölümünde sosyal medyada da kendisine yer bulmayı başarıyor. Özellikle Sadi ve Songül aşkı yayınlanan her bölümde sosyal medyaya damgasını vuruyor. Ancak dizinin son dönemde beklenen reyting oranına ulaşamadığı ve izlenme sayısının düştüğü iddia ediliyor. Bu iddiaların yanında dizinin final kararı aldığı ve ilerleyen haftalarda final yaparak ekrana veda edebileceği iddiaları da gündeme geliyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ BİTİYOR MU?

Başrollerinde Devrim Yakut, Ertan Saban ve Özge Özberk gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin final olacağına dair iddialar dizinin hayranlarını meraklandırdı. Dizinin 6 bölüm sonra ekrana veda edeceğine dair iddialar gündemde yer almaya devam ederken bu iddiaların gerçekliği ile ilgili henüz herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Yapım şirketi veya kanaldan final iddialarını doğrulayan bir açıklama yok. Gelsin Hayat Bildiği Gibi her Perşembe yepyeni bölümleriyle Show TV’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Başa dön tuşu