Medya

Ezgi Mola dev proje ile geri dönüyor, hayranları sabırsızlıkla bekliyor!

Son yıllarda psikolojik dizilerin tutulmasında çok büyük etkisi olan Ezgi Mola, ekranlara dev proje ile geri dönüyor. Bakın hangi projeden yer alacak, duyanları çok şaşırtan o proje ne?

Ezgi Mola dev proje ile geri dönüyor, hayranları sabırsızlıkla bekliyor! En son yer aldığı Masumlar Apartmanı ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Ezgi Mola, dizide temizlik hastasının da hastası, psikolojik sorunları olan Safiye karakterine hayat vermişti. Dizinin korona virüs pandemisi ile denk gelmesi ise çok büyük izleyici kitlesinin oluşmasına sebep olmuştu. Masumlar Apartmanı’nın ardından Cem Yılmaz’ın Netflix platformu için çektiği komedi dizisi Erşan Kuneri’de rol aldı. Şimdilerde ise yeni projesi bir dram dizisi olacak.

MASUMLAR ARPARTMANI’NDA PSİKOLOJİM BOZULDU

Masumlar Apartmanı dizisinde hayat vermiş olduğu Safiye karakterini uzun süre canlandırmış olmak Ezgi Mola için beraberinde psikolojik sorunları da getirmişti. Yalnızca Ezgi Mola için değil dizide bulunan tüm karakterler için durum aynıydı. Hatta bu durum yüzünden dizinin ilk sezonunda Zeynep Farah Abdullah yaşadığı psikolojik sorunlara dayanamayarak diziden ayrılma kararı almıştı.

Kocan Kadar Konuş filmi ve Masumlar Apartmanı gibi birçok dizi ve film gibi projelerde yer alan başarılı ve güzel oyuncu Ezgi Mola, adını bir projeye daha yazdırıyor. Ekranların sevilen yüzü başarılı ve Güzel oyuncu Disney Plus için bir dram dizisinde yer alacak.

DÜNYAYI DEĞİŞTİREN AYTEN

Ezgi Mola Disney Plus için Tims&B imzalı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisinde yer alacak. Çekimleri başlayan dizide Ezgi Mola, çocuğunun tedavisini karşılayabilmek için bir anlaşma yaparak para karşılığında dünya liderlerinin bulunduğu bir uçağa bomba koyan kadını canlandıracak.

DÜNYAYI DEĞİŞTİREN AYTEN DİZİSİNİN KONUSU

Arda ve Sevgi adında iki çocuğu olan apartman görevlisi kadına hayat verecek olan Ezgi Mola, Arda’nın erken tedavi süreci tamamlanmazsa hayatı boyunca engelli kalacağını öğrenir ve ameliyat parası için tüm dünyayı etkileyen bir uçağa bomba koyan karakteri canlandıracak.

Başa dön tuşu