Medya

Didem Delen Kısmetse Olur hakkında konuştu! Gerçekleri tek tek anlattı, duyanlar inanamadı

Bir döneme damgasını vuran Kısmetse Olur yarışması yıllar sonra yepyeni yarışmacılarıyla geri döndü. YouTube’da yayınlanan ve Öykü Sertel’in sunumuyla ekrana gelen programın yeni bölümleri kısa sürede ilgi görmeye başladı. Kısmetse Olur Aşkın Gücü ismiyle geri dönen programı yakından takip edenleri düşündürecek açıklamalar eski Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen’den geldi. Eski yarışmacı Didem Delen, canlı yayında yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Kısmetse Olur’un eski yarışmacılarından biri olan Didem Delen, canlı yayında yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Tekrar ekrana geri dönen Kısmetse Olur programı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalara yer veren Delen, programın sunuculuğu için kendisine teklif geldiğini ancak kendisi güncel olarak sunduğu programı bırakmak istemediği için bu teklifi reddettiğini söyledi. İşte eski Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen’in program hakkında yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar…

SUNUCULUK TEKLİFİ GİTMİŞ

YouTube üzerinden ‘Kısmetse Olur Aşkın Gücü’ ismiyle tekrar yayınlanmaya başlayan programın sunuculuğunu Öykü Serter yapıyor. Kısmetse Olur’un eski yarışmacılarından biri olan Didem Delen, sunuculuk için programdan teklif aldığını ancak güncel olarak sunuculuk yaptığı programı bırakmak istemediği için teklifi reddettiğini belirtti. Yeni program ile ilgili konuşan Delen, eski yarışmacıların programa tekrar girmek için aradığını, sevgilisi olanların bile tekrar programa katılmak istediklerini öğrendiğini iddia ederek, ‘Eee tabii ki oradaki popülerliği bir daha bulamadılar’ dedi.

KURGU İDDİASI

Açıklamasının devamında çok konuşulacak ifadelere yer veren Didem Delen, ‘Şimdi programın formatını patlatmak gibi olmasın ama bir casting vardı. Normal başvurulara dönüş yapıyorlar mıydı bilmiyorum ama dediğim gibi 6 bin başvuru geliyordu bir gün içinde. İçinde bulunduğum şeyi doğru dürüst bir şekilde açıklamam lazım. 9 erkek, 9 kadını bir araya getirecekler. Bunların arasında aşk başlayacak. Çiftler olacak. Bazıları imkansız olacak, kavuşamayacak. Bazen de olacak ki biri diğerinin sevgilisinden hoşlanacak. Hikayeler bunların üstünden ilerleyecek. Ne dümenler, ne entrikalar!’ sözleriyle Kısmetse Olur programının kurgu olduğunu ve programın yetkilileri ne derse onun yaşandığını iddia etti.

Başa dön tuşu