Medya

Derbiden önce paylaşım yaptı, tepki aldı! İbrahim Büyükak’dan Galatasaray’a özür mesajı

Dün gerçekleşen büyük derbi öncesinde İbrahim Büyükak’ın yapmış olduğu bir paylaşım Galatasaraylı taraftarlardan büyük tepki aldı! Derbi sonrası özür gecikmedi. İşte o fotoğraf…

Derbiden önce paylaşım yaptı, tepki aldı! İbrahim Büyükak’dan Galatasaray’a özür mesajı Galatasaray takımının maçtan önceki son antrenmanına katılan ve buradan fotoğraf paylaşımı yapan İbrahim Büyükak Sarı Kırmızılılar tarafından büyük tepki gördü! Derbinin hemen ardından paylaşım yapan Büyükak bakın neler söyledi?

Fenerbahçe’nin evinde, Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup eden Galatasaray ve taraftarları büyük bir sevinç yaşıyor. Derbiden önce Galatasaray’ın idmanında bulunan ve oradan paylaşım yapan İbrahim Büyükak, Galatasaraylı taraftarlardan çok büyük tepki gördü! Taraftarların bu kadar tepki gösterdiği ve derbi sonrasında İbrahim Büyükak’a özür dileten o fotoğraf ne?

GALATASARAY 3-0 MAĞLUP ETTİ

Fenerbahçe’nin sahasında oynanan maçta Galatasaray tarafından 5 gol atılırken 2’si sayılmadı ve maç sonucunda 3-0 Galatasaray galip geldi.

SON ANTRENMANI İZLEDİ

İbrahim Büyükak derbi öncesinde gerçekleştirilen son antrenmana katılarak Galatasaraylı futbolcuları izledi. Hatta izlemekle kalmayarak antrenmandan bir fotoğraf paylaşımı yaptı. Kötü niyetli bir paylaşım içeriği olmasa da Galatasaraylı taraftarlar bu paylaşıma çok büyük tepki gösterdi!

İLK 11’İ İFŞA ETTİ GEREKÇESİYLE LİNÇ YEDİ

Galatasaraylı taraftarlardan yaptığı paylaşım sonucunda derbi öncesinde ilk 11’i ifşa ettiği için linç yiyen İbrahim Büyükak bu olaydan çok etkilenmiş olacak ki; Galatasaray oyuncularından ve taraftarlarından derbi sonrasında özür dileyen bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Oğlumun adını bile Aslan koymuş bir Galatasaray taraftarı olarak, çocukluk aşkım olan takıma asla zarar vermek istemem. Dün tamamen saf duygularla yapmış olduğum paylaşımdan dolayı herkesten çok ben üzüldüm. Ama şükürler olsun ki her şeye rağmen bugün kazanan taraf olduk. Çok büyüksün Galatasaray.”

Başa dön tuşu