Medya

Çöp Adam yayından kalkıyor mu? Bu olay bardağı taşırdı

Ekranlarda bu sezon boy gösteren Çöp Adam dizisi alkış yerine tepki alıyor. Star TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Çöp Adam son bölüm eleştirilerin odağı oldu. İşte bardağı taşıran olay…

İddialı bir şekilde yeni sezonda çıkış yapan Çöp Adam başarılı yapımlardan birisi oluyor. Çöp Adam oyuncuları ve konusu ile de kendinden sıkça söz ettiriyor.

Çöp Adam 7. bölüm Star TV’de geçtiğimiz Çarşamba seyircisiyle bir araya geldi. İlk günden itibaren tansiyonu yükselten dizi de bu sefer gerilen ipler koptu.

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizileri gibi bu sezonun en çok ses getiren yapımları arasına dahil olmayı başarıyor gibi gözüküyor.

Çöp Adam oyuncuları

Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Elçin Afacan, Füsun Demirel, Salih Kalyon ve Sedef Avcı gibi başarılı oyuncuların oynadığı Çöp Adam kadrosu dizinin başarısında büyük etken oluyor.

Seyirciyi kızdıran olay

Çöp Adam dizisinde şu sıra Berrin ve Peri arasındaki gerginlik iyice artarken seyircileri de şaşkına uğrattı. İzleyicileri bir hayli kızdıran ve sosyal medyada yankı bulan olay ne?

Tamer, 10 yıllık eşi Berrin’i aldatırken Peri’nin eve gelmesiyle büyük bir şok yaşadı. Gözyaşlarını tutamayan Berrin’in o sahneleri ekranlara damga vururken, Peri’nin yüzsüzlüğü çileden çıkartıcı oldu.

Çöp Adam son bölüm en çok Tamer’in olaylara verdiği tepkiler sebebiyle izleyenleri çıldırttı. Peri’nin gelmesiyle Berrin kızını alarak evi terk etti, fakat Tamer eşinin peşinden gitmeyip Peri ile aynı evde kalmayı seçti.

Herkes bu olaya sinir olurken rahat bir nefes aldıran ise Berrin’in eve gelmesi ve ablası Ahu’nun Peri’yi evden dışarı atması oldu.

Tamer’in düşündüğü ise Peri’nin kendisine söylediği “Sen gidersen kendimi öldürürüm” sözleri oldu.

Hiçbir şeye aldırış etmeden Peri ve Tamer’in Çöp Adam 7. bölüm sonunda sarılması sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Çöp Adam 8. bölüm nasıl olacak, merak konusu…

Başa dön tuşu