Medya

Çıplak pozlarıyla ifşa olmuştu, namaza başlama kararı almış!

İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan hayatı hakkında çok kritik bir karar aldı. İşte detaylar…

İşte Benim Stilim yarışması ile yıldızı parlayan isim Bahar Candan geçtiğimiz günlerde çıplak fotoğrafları ifşa olmuştu! Hayatıyla ilgili çok kritik bir karar aldı. Herkesten yok artık yorumları gelmeye başladı bile!

Onlyfnas platformunda sık sık erotik pozlarını paylaşan Bahar Candan, hayatı konusunda çok önemli ve kritik bir detay açıkladı! Lüks yaşantısı ve erotik pozlarının ardından geçtiğimiz ay ifşa olan çıplak fotoğraflarıyla gündemde sarsıcı etki yaratan Bahar Candan’ın aldığı son karar ise duyanların suratına tokat gibi çarptı!

ALKOLÜ BIRAKTI

En son çıplak pozlarıyla gündemde sarsıcı bir etki yaratan Bahar Candan, yeni bir şok etkisi oluşturarak alkolü bıraktığını açıkladı. Bunla da yetinmeyerek açıklamalarına devam eden Candan’dan akıl alır gibi değil yorumları yaptıracak açıklama geldi. İşte o sözler…

ALKOLÜ BIRAKMASI YETMEDİ

Bahar Candan alkolü bıraktığı açıklamalarının ardından daha sansasyonel sözlerle açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı. İşte Bahar Candan’ın kullandığı ifadeler:

“Beni anlayacağınızı umuyorum, İnstagram’ı kapatacağımı asla düşünmeyin. Alkolü tamamen hayatımdan çıkarma kararı aldım ve namaza başlayacağım. Bir uygulamadan yardım alarak namaz kılmayı öğreniyorum.”

SÖZLERİ YARIM KALDI

Yaptığı açıklamaların ardından Bahar candan sözlerini geride bırakarak şortuyla poz verdi!

Başa dön tuşu