Medya

Cennet Mahhalesi’nin Fatoş’unun son hali kendine hayran bıraktırıyor!

Cennet Mahallesi’nin başarılı oyuncusu dansöz Fatoş’un son halini görenler gözlerine inanamıyor!

Cennet Mahallesi’nin dansöz Fatoş’u Aylin Kabasakal’ın son halini görenler dönüp bir kez daha bakıyor! Ünlü oyuncunun sosyal medyada paylaştığı cesur pozlar oldukça beğenilirken gündemde yer etmeyi de başardı.

Eski diziler arasında yer alan Cennet Mahallesi’nin Pembe’siyle sürekli bir didişme haline olan aynı zamanda onun hizmetçiliğini yapan Fatoş karakterini canlandıran Aylin Kabasakal son haliyle herkesi şaşırtmayı başarırken verdiği cesur pozlar sayesinde binlerce beğeni alarak tüm gözleri üzerine toplamayı başardı.

AYLİN KABASAKAL HAYRAN BIRAKTI

Cennet Mahallesi ve Güzel Köylü gibi başarılı dizilerde rol alan ve oyunculuğu oldukça beğenilen Aylin Kabasakal’ın paylaşımları oldukça konuşuluyor. Aylin Kabasakal’ın değişimini görenler ‘Selim görse gerçekten aşık olur’ yorumlarında bulunuyor. Peki Aylin Kabasakal’ın son değişimi nasıl? Çok konuşulan o pozları hangileri?

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

48 yaşındaki ünlü oyuncu Aylin Kabasakal’ın sosyal medyada çok konuşulan pozlarını sizler için konu aldık. İşte ünlü oyuncunun paylaştığı o cesur pozlar…

 

Başa dön tuşu