Medya

Camdaki Kız dizisinde olaylar bitmedi! ‘Yüzüme tükürürdün’

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde heyecan doruklardan düşmedi. Her sahnesi ayrı olay olan bölümde Nalan, Hayri ile olanların ardından annesinin mezarına gidip af diledi.

Camdaki Kız 66. bölüm her sahnesiyle nefesleri kesti. Nalan, Gülcihan’ı derneğe götürdü ve bir anda ortadan kaybolmasıyla Koroğlu Köşkü paniğe kapıldı.

Hayri, Nalan’ı kaçırdı ve evden çıkınca Billur’a ulaşarak yardım istedi. Polise Rafet Bey’in haber vermesiyle Nalan köşke döndü ve Billur’un rahatsızlandığını, tüm gece onunla beraber olduğunu söyledi. Muzo dışında herkes “Panikle haber vermeyi unuttum” diyen Nalan’a inandı. Muzo, Hayri’den şüphelendiği için Billur’u sıkıştırdı.

Diğer yandan olanlar heyecanı arttırdı

Sedat’ın arkadaşları ile çıktığı akşam yemeğinde kızlarla eğlendiğini gören Selen şaşkına döndü. Selen’in elini kolunu bağlayan ise Emir’in de aynı mekanda olup babasına söylemekle tehdit etmesi oldu.

Nalan’ın vicdan azabı

Camdaki Kız 66. bölümde Nalan, Hayri ile yakınlaştığı için vicdan azabı çekti ve annesinin mezarına gitti. Nalan annesinin mezarına “Anne ben kötü bir şey yaptım. Ne yaptığımı bilsen yüzüme tükürürdün. Bir daha bakmazdın, ama keşke burada olsaydın bana ne yapacağımı söyleseydin. Bir şey söylemene de gerek yok. Bana bakardın, ne yapmam gerektiğini bilirdim. Keşke yanımda olsaydın.” diye seslendi.

Billur ise Hayri ve Nalan’ın beraber olduğundan şüphelenince Nalan’ı sıkıştırıp doğruyu anlatmasını söyledi. Nalan’ın cevabı ise “Bu anlatılacak bir şey değil.” oldu.

Gülcihan bayıldı

Gülcihan, Emir ve Selin’in yakınlaşmasından korkuyorken Emir’le yüzleşti. “Evli barklı kızımın peşinde olmaya, onu rahatsız etmeye utanmıyor musun?” derken Emir, Selen’le beraber olduklarını itiraf etti. Gülcihan bunları duyunca eve zor döndü ve baygınlık geçirdi. Gülcihan bu durumu Cavit ile paylaştı, ama aldığı yanıt “Kızına güven”den başka bir şey olmadı.

Muzo Hayri ile yüzleşti

Muzo bir şeylerden şüphelendiği için Hayri’nin evine gitti ve Hayri’de Nalan ile her şeyin bittiğini söyledi.

Nalan ise kocası Sedat’ın baskıcılığından bunalarak arkadaşında kalacağını söyledi. Nalan’ın Billur ile çıktığı yemekte ise birden Hayri ortaya çıktı.

Dizinin sonunda

Dizinin sonunda Gülcihan, Selen’le konuşurken Levent bir şeyler duydu. Selen’e kendisine anlatacağı bir şey olup olmadığını sordu.

Koroğlu Köşkü’ne bir paket geldi ve Rafet Bey bu durumdan endişelenince paketi açtırdı. Nalan’a yazılmış bir sürü mektubu görünce şaşkına döndü.

Sedat, Billur ile Nalan’ın beraber yemeğe çıktığını öğrendikten sonra yanlarına gitti. Hayri, sipariş vermek için kalkmış olduğu için son anda Sedat’a yakalanmaktan paçayı yırttı.

Camdaki Kız 66. bölüm baştan sona heyecan dolu dakikalarla geçince Camdaki Kız 67. bölüm dizi biter bitmez merak konusu oldu.

Başa dön tuşu