Medya

Çağatay Ulusoy herkesi şok etti! Korktuğu için ilişkisini bitirdi!

Uzun yıllardır birlikteliği olan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy çifti ayrıldı. Sebebi ise şok etti. Bakın Ulusoy sevgilisinden neden ayrıldı?

Genç kızların sevgilisi; yakılıklı ve başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un 5 yıldır devam eden birliktelikleri son buldu! Haberi duyanlar şaşkınlığını saklayamazken, ayrılık sebebini duyanlar daha da şaşırıyor.

Adını Feriha Koydum, Medcezir, İçerde, Delibal ve Hakan Muhafız başta olmak üzere birçok dizi ve filmde yer alan Çağatay Ulusoy’un 5 yıldır Duygu Sarışın ile devam eden ilişkisi son buldu. Çiftin mutlu giden ve evliliğe adım atmak isteyen ilişkilerine nazar mı deydi? Birbirine deli gibi aşık olan çift neden ayrıldı?

EVLİLİKTEN VAZGEÇTİLER

Kısa bir süre önce evlilik kararı alan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy bu karardan geçtiğimiz günlerde vazgeçtiler. Bu sürecin ardından çok zaman geçmeden çiftin 5 yıllık ilişkilerine son verdikleri öğrenildi.

EVLİLİKTEN KORKTU

İddialara göre çiftin evlilikten vazgeçme sebebi olarak Çağatay Ulusoy’un evlenmekten korkması. Bu yüzden aldıkları karardan vazgeçerken aynı zamanda ilişkilerini bitirme kararı da aldılar.

Başa dön tuşu