Medya

Bu hafta ekranda Müge Anlı ve Esra Erol rüzgarı esti! Üçlü ilişki teklifi, Canım İstemedi Kezban, Çocuğa cinsel içerikli video gönderen adam…

ATV’nin sevilen programları Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol geçtiğimiz haftaya damga vurdu. Canım istemedi Kezban, üçlü ilişki teklifi ve çocuğa cinsel içerikli video gönderen adam sosyal medyanın da gündemine oturdu.

ATV’nin izlenme rekorları kıran programları Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert geçtiğimiz haftanın yine en çok konuşulan Gündüz kuşağı programları oldu. Her iki programda daha sosyal medyaya damga vuran olaylar yaşandı. Esra Erol’da Canım istemedi Kezban sosyal medyada defalarca konuşulurken Müge Anlı’da ise gündeme oturan olay öldürülen kocasının kendisine üçlü ilişki teklifinde bulunduğunu öne süren Derya ve çocuğa cinsel içerikli video gönderen adam oldu. Bu hafta Esra Erol ve Müge Anlı’da yaşananları sizler için derledik…

DERYA’NIN ANLATTIKLARI ŞOK ETTİ

Atv’nin sevilen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert’te bir süredir Selim Yalçınkaya cinayeti araştırılıyor. Eşinin ihanetine uğradığı iddia edilen Selim Yalçınkaya’nın kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü araştırılırken eski eşi Derya’nın söyledikleri ise şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Derya, Selim Yalçın Kaya’yı aldattığı yazışmaların ortaya çıkması sonrasında yaptığı açıklamalarla bir kez daha ağızları açık bıraktı.

Eski eşinin başkaları ile yazışma sından mutlu olduğunu iddia eden Derya, Özellikle bu yazışmaları yaptırdığını ve kendisini böyle tatmin ettiğini öne sürdü. Derya’nın eski eşi Selim Yalçınkaya ile ilgili diğer bir iddiası ise kendisine üçlü ilişki teklifinde bulunduğu yönünde oldu.

ÇOCUĞA CİNSEL İÇERİKLİ VİDEO GÖNDERDİ

Müge Anlı’da tepki çeken diğer bir olay ise İki çocuk annesi Yeşim’in kaçtığı iddia edilen tır şoförü Ali Korkmaz ile ilgili oldu. Kaçırdığı Yeşim’e uyuşturucu madde verdiği ve başkalarına pazarladığı öne sürülen Ali Korkmaz’ın aynı zamanda Yeşim’in 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel içerikli görüntüler gönderdiği iddia edildi. Stüdyoya gelen Ali Korkmaz Müge Anlı’yı da çileden çıkardı.

CANIM İSTEMEDİ KEZBAN SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Bu hafta Esra Erol’da programında gündeme oturan isim ise Kezban oldu. Sosyal medyadan kendisine anne arayan ve evlerine yerleştiği kişilerin yanında uzun süre kaldığı öğrenilen Kezban’ın öz annesi hakkında gebersin demesi herkesi şaşkına çevirmişti. Kezban’ın yanına gittiği kişileri beyninde tümör var ya da böbreğimde taş var gibi hastalıklarla kandırdı iddia edilirken eşi ile barışma şartları ise herkesi şaşkına çevirdi.

Başa dön tuşu