Medya

Beni kınayan benim gömleğimi giysin sözüyle fenomen olmuştu! Müge Anlı’da her hareketi ile olay olan Zeynep Ergül cezaevinden çıktı, son hali şaşırttı

Müge Anlı’da yaptıkları ve söyledikleri ile fenomen olan Zeynep Ergül cezaevinden tahliye oldu. Tiktok’ta video paylaşarak tahliye olduğunu duyuran Zeynep Ergül’ün son hali ise görenleri şaşırttı.

Beni kınayan benim gömleğimi giysin sözüyle fenomen olmuştu! Müge Anlı’da her hareketi ile olay olan Zeynep Ergül cezaevinden çıktı, son hali şaşırttı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına yıllar önce kızını aramak için konuk olan Zeynep Ergül’ün, bir cinayetinde aydınlatılmasına yol açmıştı. Programda söylediği birçok söz viral olan ve sosyal medyada videolarla paylaşılan Zeynep Ergül Daha sonrada cinayet suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine girmişti. Zeynep Ergül cezaevinden tahliye edildi. Cezaevinden çıktıktan sonra TikTok hesabı açan ve bir video paylaşan Zeynep Ergül’ün son hali ise görenleri şaşırttı.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan ve 19 yaşındaki kızını bulmak İstediğini söyleyen Zeynep Ergül, aslında bir cinayetinde aydınlatılmasına yardımcı olmuştu. Müge Anlı’nın programında yaptıkları ve söyledikleri ile kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Zeynep Ergül aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni haline dönüşmüştü. Programdaki tepkileri ve anlattıkları üzerine binlerce video yapılan Zeynep Ergül yıllar sonra cezaevinden tahliye edildi.

Cezaevinden çıktı TikTok hesabı açtı

Kayıp kızını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ancak yıllar önce işlenmiş bir cinayeti de ortaya çıkaran Zeynep Ergül cinayet suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Yaklaşık 25 ay boyunca cezaevinde tutuklu kalan Zeynep Ergül tahliye edildi. Müge Anlı’da Her yaptığı olay olan söyledikleri üzerine defalarca video yapılan Ergül cezaevinden çıkar çıkmaz da ilk iş olarak kendine bir TikTok hesabı açtı ve video paylaştı.

Son hali şaşırttı

Geçtiğimiz ay cezaevinden çıktığı öğrenilen Zeynep Ergül’ün 24 Kasım’da tiktok’tan paylaştığı video sosyal medyanın gündemine oturdu. Öğretmenler Günü sebebiyle bir video çeken Zeynep Ergül değişimi ile de dikkatlerden kaçmadı. Aynı zamanda videoda Mani de okuyan Zeynep Ergül kısa sürede tekrar sosyal medyada viral haline geldi.

İşte Zeynep Ergül’ün son hali:

Başa dön tuşu