Medya

Aşk-ı Memnu dizisinden bir karakter daha belli oldu! Bakın Firdevs Hanım karakterine kim hayat verecek?

Bir zamanların en iyisi olan Aşk-ı Memnu dizisinin yeniden çekilecek olan film versiyonunda bakın Firdevs Hanım karakterini kim canlandıracak!

Aşk-ı Memnu dizisinden bir karakter daha belli oldu! Bakın Firdevs Hanım karakterine kim hayat verecek? 13 yıl önce çekilen ve günümüzde de yayınlanan eski bölümleriyle büyük bir ilgi gören Aşk-ı Memnu dizisi, TAFF Pictures imzasıyla yeniden film olarak çekilecek. Dizideki karakterleri canlandıracak olan isimler için görüşmeler devam ederken bazı karakterleri kimin canlandıracağı belli oldu!

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya gibi pek çok başarılı ismin oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisinin TAFF Pictures tarafından çekilecek olan filminde oyuncu arayışları devam ederken bazı oyuncuların isimleri netleşmeye başladı! Bakın film yapımcıları hangi ünlü oyuncularla anlaşma sağladı?

BİHTER VE NİHAL BELLİ OLMUŞTU

Aşk-ı Memnu film kadrosu için açıklanan bilgilere göre; dizinin başrolü olan Bihter karakterine Zeynep Farah Abdullah hayat verecek. Filmde belli olan bir diğer karakter de Nihal olmuştu. Nihal’i ise Duy Beni’nin yıldızı Helin Kandemir canlandıracak.

KADROYA BİR İSİM DAHA: FİRDEVS HANIM

Aşk-ı Memnu dizisinde Firdevs Hanımı iliklerine kadar hissederek yaşayan Nebahat Çehre yerine dizinin film versiyonunda Camdaki Kız dizisiyle son dönemlerde adından oldukça sık söz ettiren Hande Ataizi oynayacak.

Diğer karakterler için oyuncu görüşmeleri halen devam ediyor.

Başa dön tuşu