Medya

Afra Saraçoğlu’nun kazancı ortaya çıktı! Duyan gerçekliğine inanamadı

Sezonun en başarılı dizisi Yalı Çapkınını’nın başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu’nun aylık kazancı ortaya çıktı! Rakamı duyanlar inanamadı!

Afra Saraçoğlu’nun kazancı ortaya çıktı! Duyan gerçekliğine inanamadı Reyting kavramını adeta baştan yazan Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu gündemden düşmek bilmiyor. Ünlü oyuncu bu kez de diziden kazandığı parayla gündemi yıktı geçti!

Cuma akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını’nın güzeller güzeli başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu yine gündemi alt üst etti! ilk önce Mert Ramazan Demir ile yakınlaştıkları iddia edilmişti, ardından geçtiğimiz günlerde 4 yıllık sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile ayrılıkları ile adından söz ettirdi. Şimdilerde ise Yalı Çapkını dizisinden elde ettiği kazanç ortaya çıkınca gündeme bomba gibi düştü!

ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİ YOK AÇIKLAMASI

4 yıllık sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’ndan ayrılan Afra Saraçoğlu,’nun Yalı Çapkını dizisinde başrolleri paylaştığı Mert Ramazan Demir ile aşk iddiaları gündemde yer alıyordu. Konu ile ilgili Saraçoğlu ve Yazıcıoğlu, Instagram hesaplarından yaptıkları ortak paylaşım ile ararlarındaki ilişkiyi dostça bitirdikleri, hala arkadaş oldukları ve en önemlisi bu ilişkinin bitmesinde 3. bir kişinin etkili olmadığını vurguladılar.

AFRA SARAÇOĞLU’NUN DİZİDEN KAZANCI NE

Ünlü ve güzel oyuncu Afra Saraçoğlu’nun diziden elde ettiği kazancı duyan kulaklarına inanamadı! Ünlü oyuncu, eğer doğruysa Yalı Çapkını dizisinden bölüm başına 100 bin TL gelir elde ediyor! evet doğru duydunuz, bu rakam aylık 400 bin TL’ye ulaşıyor!

SOSYAL MEDYADA FARKLI DÜŞÜNCELER HAKİM

Afra Saraçoğlu’nun elde ettiği gelir sosyal medyayı derinden etkiledi. Bir kesim bu kadar izlenmesi olan bir dizide aldığı ücretin çok düşük olduğunu savunurken bir kesim ise bu rakamların çok yüksek olduğunu savunuyor.

Ne kadar kazanırsa kazansın, ne konuşulursa konuşulsun; ünlü oyuncunun başarılı performansı ve role uyumu herkes tarafından mükemmel bulunduğuysa aşikar!

Başa dön tuşu