Medya

Afra Saraçoğlu hakkında ihanet dedikodularına açıklama Mert Yazıcıoğlu’ndan geldi

Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun 2018’den bu yana aşk yaşadıkları biliniyor. İhanet iddiaları ile ayrıldıkları öğrenilen çiften Mert Yazıcıoğlu bir açıklama yaptı. Üçüncü bir kişi dedikodularının doğru olmadığını söyleyen Mert Yazıcıoğlu muhabirlerle konuştu.

Çok sevilen dizi Yalı Çapkını’nda Afra Saraçoğlu’nun rol arkadaşı olan Mert Ramazan Demir ile çok samimi senaryoları sebebi ile Mert Yazıcıoğlu ile birlikteliklerinin sonlandığı iddiası ortaya çıktı. Fakat bu dedikodular ile ilgili çift bir açıklama yapmış ve yalanlamıştı.

“Bitirme kararı aldık”

Afra Saraçoğlu, ilişkileri hakkında bir açıklama yapmıştı:

“Rol arkadaşım”

Çıkan iddialarla ilgili Hafsanur Sancaktutan, “Benimle ilgili çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşım, set dışında görüşmekten mutlu olduğum biri. Senenin son gününde bu açıklamayı yapmak mecburiyetinde kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler dilerim.” dedi.

Beraber yaşamıyorlar

İlişkilerinin bitmesinin ardından Sarıyer Uskumruköy’deki oturdukları villada beraber yaşayan çift geçen günlerde beraber yaşamayı sonlandırmıştı.

Mert Yazıcıoğlu açıklaması

Beyaz Magazin muhabirine konuşan Mert Yazıcıoğlu, Mert Ramazan Demir ile ilgili sorulara yanıt verdi: “Öyle bir şey yok, öyle bir şey olur mu? Hiç söylendiği gibi durum yok. Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan arkadaşımız. İnsanların söylediği gibi bir şey yok, yapamadık bitirdik.”

Başa dön tuşu