Medya

Acun Ilıcalı Survivor 2023 için sürpriz yaptı! Survivor 2023’de iki efsane isim!

Survivor 2023 için Acun Ilıcalı’nın büyük hedefleri olduğu ve reytingleri zirveye taşıyacağı bekleniyor. TV8’in patronu Acun Ilıcalı, her zaman olduğu gibi bir sürpriz hamle daha yaptı. Survivor 2021 yarışmacılarından iki finalist yedeklerden Survivor 2023 yarışmacıları arasına dahil oldu.

Berdan Mardinli, Alper Rende, Halil İbrahim Göker ve Buse Plan gibi isimlerin yer alacağı Survivor 2023 şimdiden gündeme oturdu. Acun Ilıcalı durmadı ve bir sürpriz ile daha geldi.

Geçen sezon Survivor reytinglerinin düşmesi bu sezon için etkili bir hamle yapmak istemesine neden oldu. Şimdi Survivor 2021 finalistlerinden ikisine teklif götürdüğü iddia ediliyor.

Survivor 2021’den iki finalist

Sosyal medyada büyük gündem olan Survivor 2021 finalistlerinden ikisinin Survivor 2023’de olacağı iddiası ortada dolanıyor.

Konuşulan iki isim ise Survivor 2021’de yarışan Yiğit Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu.

Survivor 2023’de yer alacağı iddia edilen yarışmacılar izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla karşılandı.

Aşk doğabilir mi?

Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Aleyna Kalaycıoğlu ve Yiğit Poyraz’ın kaldıkları yerden kavgalarına devam edeceğini söylerken, bir kısmı de nefretten bir aşk doğabileceğini söylüyor.

Survivor 2023 yarışmacıları

Kesinleşen Survivor 2023 yarışmacıları ise şöyle: Berdan Mardini, Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Murat Eken, Yusuf Güney, Barış Telli, Aysu Keskin, Seçkin Piriler, Cansu Tuman ünlüler takımını oluşturuyor.

Fenomenler takımında ise Alper Rende, Buse Plan, Chaby Han, Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan yer alıyor. Gönüllüler takımındaki isimlerde; Gizem Avcı, Aziz, Aleyna, Asena, Özgür, Osman Can, Tunga.

Başa dön tuşu